لیست قیمت محصولات نیپون

.شركت رنگ سازی ایران اولین تولید كننده رنگ و رزین در ایران از سال 1318 فعالیت تولیدی خودش را آغاز كرده است. همه ی واحدهای موثر بر كیفیت شركت با دارا بودن  از سیستم مدیریت كیفیت بر طبق استاندارد ایزو 9001:2008 بر اساس خط مشی كیفیت شركت كه تولید محصولات با كیفیت بالا،خوشنودی  و آفرینش ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام برمی دارند. شركت رنگ سازی ایران اولین تولید كننده رنگ و رزین در ایران از سال 1318 فعالیت تولیدی رسمی خود را شروع نموده است.

همه ی واحدهای موثر بر كیفیت شركت با برخورداری از سیستم مدیریت كیفیت مطابق با استاندارد ایزو 9001:2008 بر اساس خط مشی كیفیت شركت كه تولید محصولات با كیفیت بالا،خوشنودی و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، جلو میروند سـه واحد تولیدی رنگسازی، رزین سازی و قوطی سازی در شركت مشغولند. محصولات رنگ های ساختمانی شركت با نشان دیر آشنای گوزن به بازار عرضه می شود. در طول سالیان، كیفیت همواره با ارزش ترین انگیزه مصرف کنندگان برای انتخاب محصولات ما بوده و از این رو برای جلب و حفظ اعتماد و اطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با كیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه كار ما قرار داشته است. رضایتمندی مشتریان پشتوانه محكم برای رسیدن به اهداف عظیم ما است.

رنگ اکرولیک نیپون

 • رنگ آکریلیک، یک رنگ پایه آب می‌باشد و با توجه به مساله های زیست محیطی و عدم استفاده از حلال های آلی و مواد مضر، مصرف آن روز به روز افزایش میابد. وجزء رنگ‌های قابل شستشو محسوب می‌شود. بکارگیری رزین آکریلیک در تولید رنگهای آکرولیک باعث میشود که اجرای رنگ به آسانی تمام انجام شود. همچنین باعث افزایش سرعت کار، پوشش عالی، خشک شدن سریع و رفع بوی نامطبوع رنگ می شود.
 • رنگ‌های ساختمانی یكی از عامل های زمینه دكوراسیون و دیزاین هستند كه دانایی درباره آنها می‌تواند تاثیر بسیاری در انتخاب نوع و اثر به جامانده از آنها داشته باشد. از میان رنگ‌های ساختمانی، می‌توان به رنگ‌هایی که پایه آب هستند اشاره كرد كه به دلیل سرعت در خشك‌شدن طرفداران زیادتری دارد.
 • از آنجایی که این چنین رنگها حلال در آب میباشد و براحتی با آب حل میشوند، هیچ گونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد.
 • رنگ های اکریلیک قابل شستوشو هستن و در صورت شستوشو از بین نمیروند.

رنگ روغنی نیم براق نیپون

رنگ سینتولوکس نیپون روغنی نیم براق سفید کد 311 محصول رنگسازی نیپون و ایرانیان ، برپايه رزين آلكيدی روغن بلند و از نمونه ترین مواد اولیه ساخته شده است و با پوشش دهی و چسبندگی درجه یک، برای سطوح داخلی و خارجی ساختمان که شامل از سطوح گچی، فلزی و چوبی مناسب میباشد. از ویژگی های  بارز رنگ سینتولوکس نیپون روغنی نیم براق ثبات و انعطاف پذیری بالا، براقیت مناسب و دوام بالا، پوشش دهی بالا و زمان خشک شدگی مناسب می باشد. به دلیل مقاومت بالا در برابر اشعه آفتاب، علاوه بر پوشش سطوح داخلی می توان از این رنگ برای پوشش نهایی سطوح خارجی ساختمان بهره برد.

این شرکت با انگیزه تولید ملی و کیفیت عالی در خدمت مشتریان است.

پخش رنگ سلمانی نماینده پخش محصولات نیپون در تمام کشور در تلاش است خدمات عالی برای مصرف کنندگان ارایه دهد.

رنگ روغنی براق نیپون

خصوصیات محصول :

 • پوشش درجه یک
 • دوام و مقاومت عالیس
 • چسبندگی عالی
 • قابل شستشو
 • اندازه پوشش واقعي بستگي به سطح زير كار، پهنای  پوشش، وسيله كاربرد و شرايط محيطي دارد.
  سرعت  خشک شدن بستگي به  درجه و جريان هوا، دمای محيط، اندازه رطوبت ، ضخامت و تعداد لايه ها دارد.

رنگ روغنی مات نیپون

رنگ استخری نیپون

 • رنگ آکریلیک استخری نیپون مقاومت بالایی نسبت به آب و اشعه فرا بنفش خورشید (UV) دارد و 100 % قابل شستشو میباشند و همین امر باعث میشود که از این نوع رنگها در رنگ آمیزی استخر استفاده شود.
 • ویژگی این رنگ ها:
 • ضد جلبک .
 • ضد خره .
 • در سرما و گرما آسیب پذیر نیست و ترک نمیخورد.

پوشرنگ تمام پلاستیک نیپون

رنگ های تمام پلاستیک برعکس  گفته های  خیلی از افراد نمیتوان آنهارا به طور 100 درصد شست. بیشترین مواقع استفاده رنگ پلاستیکی در ساختمان ها برای سقف می باشد. از رنگ پلاستیکی در محل هایی که تردد زیادی دارد و برای دیوار راهروها و راه پله ها و در مسیرهای پر عبور سریعا دچار لک می شود و برای استفاده سطوح فلزی و چوبی توصیه نمی شود. این رنگ با قلم مو اجرا میشود و برای اجرا روی گچ تازه نیازی به بتونه ماستیک ندارد. رنگ پلاستیک به آسانی اجرا شده و بوی نا مطبوعی هم ندارد و در کمترین زمان ممکن نیز خشک می گردد. از معایب رنگ پلاستیکی ماندگاری پایین نسبت به سایر رنگ ها، جذب کردن آب به خود، چروک شدن زود هنگام، قابل استفاده نبودن بر روی آهن آلات مثل نرده و درب و پنجره ها به مرور زمان بر اثر تابش نور تغییر رنگ می دهند. چون رنگ پلاستیکی بوی زننده ای ندارد و حلال آن نیز آب می باشد، برای کسانی که نسبت به بوی رنگ حساسیت دارند استفاده از رنگ پلاستیکی گزینه مناسبی است و همچنین برای مواقعی که نیاز است سریعا رنگ ساختمان خشک شود استفاده از رنگ پلاستیکی توصیه می شود. مزایای این نوع رنگ ها اینکه نقاشی با رنگ های پلاستیک بسیار آسان  می باشد، این رنگ برای اجرا نیاز به افزودنی های دیگر به غیر از آب ندارد، اگر زمان برای شما بسیار مهم است این رنگ در عین راحتی در زمان بسیار کمی نیز به نجام می رسد، این رنگ را باید در بی بو بودن آن عنوان نمود، شما می توانید متناسب با دکوراسیون داخلی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید، این رنگ بعد از اجرا زمان زیادی را برای خشک شدن نیاز نداشته و تا حداکثر یک روز خشک می شود.

فروش رنگ نیپون
نیپون
09125689542